ART / Lithographs / Litograph 7462123
nr 746 2123
LITOGRAPH
Ã… Holm, 107/200, signed, sheet: 17x24,
Å Holm, 107/200, signerad, bladets mått: 17x24
300
SEK 100
Monday Mars 12 2012
at 17:07:30
11/3 23:09:08